Kabelové organizéry

Organizace kabelů snadno a rychle

Znáte to: věčně překážející kabely všude pod stolem, chuchvalce prachu, chaos. S kabelovými organizéry ASA je chaos minulostí! Na výběr máme luxusní kabelové organizéry Helix, vhodné pro polohovací stoly, ale i plastové organizéry Vertebra nebo praktické textilní na zip.

Parťák pro polohovací stoly

Helix

Design inspirovaný přírodou a jedinečná konstrukce. Díky šroubovitému tvaru a konstrukci jádra je kabelový organizér Helix dokonalé příslušenství pro všechny výšky nastavitelných stolů od 70 do 110 cm. Helix je zatížen hladkou lesklou kovovou základnou, která je součástí montážní sady.

Koupit
Ochrání vše, co ukrývá

Zip

Kabelový organizér Zip je založen na principu obalu se suchým zipem. Díky své struktuře lze kabely obalit snadno a rychle. Je to, jako když si zapnete bundu na zip. Není jen krásný na pohled, ale je i funkční! Poskytuje kabelům dodatečnou ochranu proti požáru a opotřebení.

Koupit
Flexibilní a přizpůsobivý

Vertebra

Kabelový organizér Vertebra přivádí napájení a data k pracovní desce a zpět. Estetický kryt kabelů se buď připevní třmenem k okraji stolu nebo se přišroubuje zespodu desky. V délce 720-750 mm.

Koupit
Drží v každé situaci

Cable Grip

Kabelový držák pro organizaci napájecích a datových kabelů. Praktická a univerzální instalace spolu s jednoduchostí a bezpečností upevněných kabelů. Cable grip je dokonalým řešením pro organizaci kabelů v kanceláři a kdekoliv jinde.

Koupit

Katalog

Přehledový katalog ASA v češtině ve formátu PDF.

Stáhnout

E-shop

Nakupujte u oficiálního distributora značky ASA.

Nakoupit

Produkty ASA

Elegance pro váš interiér

Zavolejte nám
Napište nám