Stolové kabelové průchodky

Usměrní kabely na každém stole

Nepostradatelné, praktické a všestranné stolové kabelové průchodky v široké škále provedení. Jsou navrženy pro použití v různých prostředích. Svým vzhledem se perfektně hodí do moderních kanceláří nebo domácích pracoven, kde vám pomohou s organizací kabelů. Šikovné kartáčky navíc ochrání kabely a zabrání znečištění.

KABELOVÁ PRŮCHODKA S TICHÝM ZAVÍRÁNÍM

Exit Edge

Řada přístupových klapek s vyklápěcím krytem umožňuje bezpečný průchod kabelů skrze kartáče, vše ve stylovém designu pro moderní pracovní prostředí. Tlumič zajišťuje měkké zavírání. Kabelová průchodka Exit edge perfektně zapadne do každého prostředí a je jedno, jestli je to kancelář nebo domácí pracovna.

Koupit
asa kabelová průchodka exit edge
asa kabelová průchodka exit light
SKVĚLÝ POMĚR CENA/UŽITEK

Exit Light

Cenově dostupná plastová průchodka pro organizaci kabelů na pracovní ploše psacích i konferenčních stolů. K dispozici v bílé, černé a šedé.

Koupit
ŠPÍNA NEMÁ ŠANCI

Exit Mono

Kabelová průchodka Exit mono slouží pro snadnou organizaci kabelů na pracovní ploše. Tlumič zajišťuje měkké zavírání. Exit mono se skládá z hliníkových profilů, plastových boků a kartáčů pro ochranu před nečistotami a prachem.

Koupit
asa kabelová průchodka exit mono
asa kabelová průchodka exit fly
nenápadná elegance

Exit Fly Dual

Kabelová průchodka s přípravou pro vložení víka z originálního materiálu desky stolu, oboustranné otevírání, bez kabelové vany, s měkkým dorazem při zavírání. Deska a kartáče nejsou součástí dodávky.

Koupit

Katalog

Přehledový katalog ASA v češtině ve formátu PDF.

Stáhnout

E-shop

Nakupujte u oficiálního distributora značky ASA.

Nakoupit

Produkty ASA

Elegance pro váš interiér

Zavolejte nám
Napište nám