Přípojná místa

Vestavné zásuvkové jednotky do nábytku

Zásuvkové jednotky ASA nabízí elegantní řešení, jak vkusně a účelně vyřešit elektrické a datové rozvody pro kancelářské prostory nebo moderní kuchyně.

Co je malé, to je hezké

Versapick

Versapick je malá USB nabíjecí jednotka v kompaktním designu umožňuje instalaci do stolu či jiného typu nábytku. Díky malým rozměrům může být Versapick namontován třeba i na vaši pohovku. Součástí balení je kabel a napájecí adaptér.

KoupitVideo
Miniaturní zásuvková jednotka ASA Versapick
Zásuvková jednotka Versadot
Sluší každému místu

Versadot

Versadot je univerzální voják na poli zásuvkových jednotek. Je malá a kompaktní, navíc nenápadná, přitom ale hodně elegantní - sluší každé kuchyni, obýváku, koupelně i ložnici. K dispozici v provedení zásuvková jednotka, bezdrátová nabíječka, Bluetooth reproduktor nebo dvojitá USB nabíječka.

KoupitVideo
Napájení, nebo data?

Versapad

Versapad je kompaktní všestranná napájecí jednotka pro prostory jako jsou kuchyně, salónky, kanceláře a jiné. Je navržena pro instalaci do otvoru o průměru 80 mm a díky posuvným krytům umožňuje samostatné využití napájení či datového připojení. K dispozici jsou kryty v několika variantách.

KoupitVideo
Zásuvková jednotka Versapad
Versahit

Stačí jeden dotyk a máte zásuvku k dispozici.

Zásuvková jednotka ASA Versahit
Zavřená je vodotěsná!

Versahit mono & dual

Elegantní zásuvková jednotka Versahit s vychytaným krytem - stačí jeden dotyk a máte energii, kterou potřebujete! Díky nízké instalační hloubce (jen 40 mm) je perfektní pro každou kuchyňskou desku! V provedení jedné nebo dvou zásuvek nebo kombinace s USB nabíječkou. Otevření je ve dvou krocích: stiskem jednoho z tlačítek se pootevře kryt a úplné otevření dokončíte posunutím.

KoupitVideo
Ozdoba každého stolu

Versatag

Versatag kombinuje minimalistický design s praktickou funkcí napájecí zásuvky a napájecího portu USB. Průměr instalačního otvoru 60 mm byl speciálně navržen tak, aby se přizpůsobil všem běžným stolním průchodkám. Sada obsahuje také kleštinu, která umožňuje instalaci i do otvorů o průměru 80 mm.

Koupit
Zásuvková jednotka ASA Versatag
Zásuvková jednotka ASA Versalid
Na stěnu i na stůl

Versalid

Elegantní a nenápadná zásuvková jednotka s praktickým víkem, které skrývá zásuvky a chrání je před vodou a prachem (krytí IP20). Tloušťka 50 mm a vylepšený a zjednodušený kotevní systém usnadňuje instalaci v jedné rovině s pracovními deskami, kuchyňskými skříňkami, vnitřním nábytkem apod.

KoupitVideo
Versalux + Versaelite

V uzavřeném stavu vodotěsné.

Luxus ve vaší kuchyni

Versalux

Versalux je napájecí výsuvný sloupek s modrým LED osvětlením využitelným i jako příjemný zdroj světla. versalux jednotka představuje technologické řešení, které můžete využívat jen když ho potřebujete. I proto je vhodná pro kuchyně, pracovní stoly a jiná podobná pracovní místa.

KoupitVideo
Co oko nevidí, skrývá se pod linkou

Versaelite

Versaelite je výsuvná napájecí jednotka na vysoké technologické úrovni s možností skrytí v případech, kdy není využívána. Jednotku v případě potřeby snadno vysunete a připojíte zařízení, při odchodu od stolu ji zase snadno zasunete.

KoupitVideo
Zásuvková jednotka ASA Versaframe
Málo místa? Žádný problém!

Versaframe 2.0 Pro

Versaframe 2.0 je model vestavné zásuvkové jednotky, který umožnuje flexibilní použití i v případě prostorového omezení. Tenký hliníkový rámeček a černé tělo dokonale zapadne do každého moderního interiéru. Vestavěná USB nabíječka spolehlivě dobije váš mobilní telefon nebo tablet.

KoupitVideo
Laserová antikolizní ochrana

Versaturn 3.0

Versaturn 3.0 je moderní zásuvková jednotka s unikátním otočným systémem. Přípojné body jsou elegantně ukryty v těle Versaturn. Až po stisknutí tlačítka se aktivuje elektromotor, který otočením zásuvkové lišty o 180° přípojné body zpřístupní.

Koupit
Otočná zásuvková jednotka ASA Versaturn
Vestavná zásuvková jednotka ASA Versaflap
Univerzální šikula

Versaflap Pro

Versaflap Pro je napájecí a datová jednotka charakteristická širokými možnostmi přizpůsobit se požadavkům zákazníka. Malé rozměry, pevnost hliníkového pouzdra, zapuštěné zásuvky a možnost vložení uživatelských modulů keystone — právě to z ní dělá ideální technické řešení pro kanceláře, knihovny, školy či zasedací místnosti.

KoupitVideo
Napájení a data na přání

Versatek Pro

Řada elektrických a multimediálních jednotek Versatek Pro se širokými možnostmi pro přizpůsobení se požadavkům zákazníka. Důraz je kladen především na kompaktní design, odolnost díky hliníkovému profilu a komfortní provedení zásuvek. Do volných pozic, které jsou bezpečně odděleny od silových částí zásuvkové jednotky můžete vložit modul keystone.

KoupitVideo

Katalog

Přehledový katalog ASA v češtině ve formátu PDF.

Stáhnout

E-shop

Nakupujte u oficiálního distributora značky ASA.

Nakoupit

Produkty ASA

Elegance pro váš interiér

Zavolejte nám
Napište nám